Motto značky Scotch&Soda zní : "Pestrost je kořením života".

 
Jednou z linii této značky je speciální řada pro ženy a pod názvem Maison Scotch se z Amsterodamu v roce 1985 rozšířila ze svého mateřského přístavu do 31 zemích světa. 
Značka Maison Scotch je oblíbena zejména pro svůj vytříbený vintage styl.
 

Nadčasové modely vás uchvátí nejen perfektním střihem vždy s důrazem na zajímavý detail a vzájemnou barevnou kombinovatelností stávající kolekce, ale také svou cenou, která je vzhledem ke kvalitě zpracování více než příznivá !

Značka přestává být jenom nějakou "značkou", ale stává se naší druhou "kůží" v které je nám dobře za každého počasí:)

 

 

 

Značka st-martins se narodila v roce 1997 v dánském Aarhusu.
Otec-návrhář a designér Tommy Hyldahl,matka proslulá anglická škola umění a designu St.Martins School of Art v Londýně. 
 
V současnosti jsou modely značky st-martins zastoupeny v tisic pěti stech obchodech po celém světě...
 
Cílem každé kolekce je vytvářet něco skutečného, co ženy chtějí nosit v jejich každodenním životě s určitou dávkou bezstarostnosti. Obléknete se pěkně, ale nevěnujete tomu přílišnou  pozornost a proto vypadáte sexy. Všechno můžete vzájemně kombinovat podle svého vlastního instinktu.
 
V jednotlivých kolekcích se mísí různé prvky, velká pozornost je věnována perfektnímu zpracování s unikátním a nezaměnitelným smyslem pro detail. Mezi nejoblíbenější materiály se řadí luxusní přírodní tkaniny jako vlna, bavlna, hedvábí a len.........luxusní, kvalitně zpracované nadčasové modely  za příjemné a dostupné ceny.....to je st-martins.
Značka Desigual je synonymem nekonvenční mody pro mladě tělem nebo duchem.
 
A právě včas, ve chvíli, kdy křiklavé modely Desigualu, hojně kopírované na tržištích celého světa se na nás zubily na každém kroku a emoce, které umí tato značka navodit vystoupaly ke svému negativnímu vrcholu ......podařilo se firmě Desigual zlákat ke spolupráci věhlasného francouzského návrháře, který dosud pracoval pro takové značky jako je Hermes nebo Louis Vuitton. Christian Lacroix pod značkou Desigual by L představuje to nejlepší, na co jsme u značky Desigual byli zvyklí. Přetváří pruhy a grafické prvky do potisků, které připomínají čalounění, nechybí nádech romantismu a široká škála pastelových barev.
 
Španělská značka Desigual patří mezi nejprestižnější značky na světě. Kombinace zábavy, luxusu a svěžesti tvoří ze značky Desigual malé umělecké dílo modního průmyslu.
 
Když se řekne Melissa, znamená to nejrozmanitější výběr ze všech možných stylů, barev, typů a variant. 
 
Kreativním ředitelem této značky ze Sao Paola je Edson Matsuo, který pracoval mimo jiné jako kreslíř, grafik a ilustrátor. Pro Melissu v minulosti i současnosti navrhují jen samá známá jména, a to nejen modních tvůrců. Patří mezi ně např. kontraverzní britská návrhářka Vivienne Westwood, brazilský stylista Pedro Laurenco, italský architekt Gaetano Pesce, bytoví designéři The Campana Brothers, držitelka Pritzkerovy ceny za architekturu Zaha Hadid. Z dalších zvučných jmen jsou to návrhář Jeana Paul Gaultier, designer Gareth Pugh, Karl Lagerfeld a  věkově nejmladšího teprve třicetiletého designera, jenž navrhuje pro Michelle Obamovou....Jasona Wu.
 
Melissa boty poznáte na první pohled i se zavřenýma očima, jsou jiné, speciální, protože jsou z gumy. Ne však z obyčejné PVC, ale ze speciálního materiálu Melflex, který si společnost nechala patentovat a poznáte je podle sladké bonbonové vůně, která se do Melflexu namíchává už během výroby a boty tak nikdy nepřestanou vonět.
"Melissa je skutečnou oslavou designu.....přetváří kusy plastu v ojedinělé plastiky !"

Otevírací doba: po - pá 11 - 18

JoomSpirit